Верифікований профіль
3
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
280
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
343
Останній візит на сайт
2 дні тому
Шукаєте квартиру чи будинок?

Я – ваш особистий рієлтор, який допоможе:
1. Продати нерухомість швидко та вигідно
2. Купити житло без ризиків та зайвих нервів
3. Знайти ідеальну квартиру чи будинок під ваш бюджет
4. Перевірити документи й супроводити угоду до ключів

Щодня я підбираю квартири, будинки, перевіряю документи, супроводжую угоди.
І найприємніше – бачити усмішки клієнтів, коли вони отримують ключі від нового житла

Напишіть мені в Direct – розповім, як зробити процес легким і безпечним

Оренда комерційної нерухомості (6)

  • Квартал
    410 $/міс
    12 $/м²

    Лисенка вул., (Будинок)

    багатофункціональне приміщення
    35 м²
    1 тиж. тому
    Здам в оренду просторе комерційне приміщення площею 34,2 м2 на довготривалу оренду. Приміщення знаходиться на фасадній частині та видно з дороги. Гарно підійде під салон краси, шоурум, кавʼярню. Канікули на ремонт - 3 місяці. Ціна - 410 дол/міс. + 50% комісія АН. Телефонуйте - перегляд у зручний час! КОД 2867 Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор. Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи продажу нерухомості.
    Рієлтор
  • Квартал
    25 000 грн/міс
    313 грн/м²

    Миколи Шудрі вул., 26-А

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    2014 рік побудови
    1 тиж. тому
    Оренда Коммерційне приміщення Ірпінь ЖК Престиж Лайф 83м2 8 березня 26 а Орієнтир КОЕК Цоколь з вікнами Окремий вхід Центральні комунікаціі Індивідуальне газове опалення С/у є 25000грн в місяць + залогова Комісія 50% з орендаря КОД 3069 Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор. Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи продажу нерухомості.
    Рієлтор
  • Квартал
    100 000 грн/міс
    370 грн/м²

    Григорія Сковороди вул., 11/7

    багатофункціональне приміщення
    270 м²
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Оренда комерційного приміщення в місті Ірпінь для вашого власного бізнесу Великий трафік Раніше приміщення використовували під lounge bar Простір підходить під: - салон краси/ фото студію/ ательє - дитячий садок/школу (доречі їх не вистачає в Ірпені) - магазин або шоурум - виробництво Також можна розділити приміщення на два Усі нюанси та деталі обговорюємо КОД 3077 Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор. Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи продажу нерухомості.
    Рієлтор
  • Квартал
    25 000 грн/міс
    463 грн/м²

    Ново-Оскольська вул., 2-Л

    багатофункціональне приміщення
    54 м²
    2016 рік побудови
    1 тиж. тому
    Оренда-ФАСАДНЕ приміщення в густозаселеному районі Ірпеня поруч з парком «МАМА» 54м2 розділена на дві кімнати. Є вхідна група ,два входи. кладовка або окрема кімната. Готовий санвузол. Заведено 7квт електрики з можливістю збільшення Центральна вода та каналізація Відкрита прохідна територія поруч з заселеними ЖК Актуальна ціна 25 000грн на міс. КОД 3222 Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор. Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи продажу нерухомості.
    Рієлтор
  • Квартал
    35 000 грн/міс
    438 грн/м²

    Ново-Оскольська вул., 2-Л

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    1 тиж. тому
    Оренда-Фасадне приміщення 80м2 Поруч парк «МАМА» Фасад на прохідне місце-відкрита територія ! Є можливість обʼєднати з сусіднім приміщенням Декілька вентканалів—ідеально підійде під заклад харчування. Повністю облаштована кухня з технікою-входить в вартість! Заведено 21квт-три фази Центральна вода та каналізація Опалення за рахунок електрокотла Актуальна ціна 35 000грн на міс. КОД 3224 Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор. Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи продажу нерухомості.
    Рієлтор
  • Квартал
    13 000 грн/міс
    481 грн/м²

    Західна вул., 2

    приміщення вільного призначення
    27 м²
    2016 рік побудови
    1 тиж. тому
    Оренда комерційного приміщення В розвиненому районі Ірпеня ЖК Річ Таун Загальна площа 26,2. Опалення електричне З ремонтом! КОД 3356 Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор. Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи продажу нерухомості.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.